051 38007 دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

اخبار

 • ۳۰ مرداد ۱۳۹۹
  روسیه از گفتگویی مثبت با مدیر کل آژانس درباره برجام خبر داد

  ایرنا نوشت: معاون وزیر امور خارجه روسیه در دیدار با مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی عملکرد این آژانس درباره برجام را مثبت ارزیابی کرد.

 • ۳۰ مرداد ۱۳۹۹
  واکنش سازمان سنجش به انتشار عکس‌های سئوالات آزمون امروز

  ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در واکنش به انتشار تصاویری از سئوالات آزمون امروز که در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: صحت این عکس ها در این سازمان در حال بررسی است.

 • ۳۰ مرداد ۱۳۹۹
  خبرهای مهم درباره ساخت و پیش خرید واکسن کرونا از زبان رئیس جمهور

  رئیس جمهور در جلسه روسای کمیته های ستاد ملی مقابله با کرونا پس از ارائه گزارش روسای کمیته های آموزش و درمان ستاد از روند نظارت بر اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در کنکور سراسری در کشور، از اقدام کمیته درمان و وزارت بهداشت در غربالگری دانش آموزان در برگزاری کنکور، قدردانی کرد.

 • ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
 • ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
  از جام جهانی ۲۰۲۲ تا طرح هایی که کیش را برای ورزش و تفریح ، رویایی می کند

  فاطمه پاقلعه نژاد - خبرگزاری خبرآنلاین:استارت کیش برای تبدیل شدن به جزیره ای تفریحی با امکاناتی مدرن . این اتفاقی است که بعد از تقریبا یک دهه خمودگی ، در جزیره زیبای ایرانی خلیج فارس آغاز شده است. علی اصغر مونسان رئیس منطقه آزاد کیش ، در بازدیدش از موسسه خبر ، در کافه خبر نکاتی را مطرح کرده که خواندن شان آینده این جزیره زیبا را تبدیل به سرزمینی رویایی در ذهن ایرانی ها بدل می کند . او از سهمی می گوید که کیش می خواهد از بازی های جام جهانی 2022 داشته باشد و از برنامه هایی که توریست ها را به کیش می کشاند و جزیره زیبای مان را بدل به قطب گردشگری در خلیج فارس می کند.